Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в місті Хмельницькому пропонує ремонт усіх видів побутової техніки в Старій Ушиці. А також послуги з встановлення, підключення, сервісного обслуговування побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Потрібен терміновий ремонт холодильника  або телевізора в смт.Стара Ушиця або наволишніх селах? Обігрівач та бойлер потребують налаштування та профілактики? Дзвоніть нам, щоб залишити заявку, і фахівці СЦ "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу.

У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність. При необхідності складного ремонту техніка буде доставлена до сервіс-центру нашим транспортом.  І неважливо, в якій з торгових мереж був куплений побутовий прилад. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування побутової техніки торгових марок Beko, Samsung, LG, Zanussi, ASUS, Bosch, Indesit, Gorenje, Ariston, Snaige, Whirlpool, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron.

Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям Старої Ушиці помірні ціни, якісний сервіс і уважне обслуговування. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та матеріали. "Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - висококласні професіонали. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний