Повідомляємо, що СЦ "Прелюдія", на правах авторизованого сервісного центру торгової марки, здійснює сервісну підтримку посудомийних машин PRIME Technics, які нещодавно з'явилися на вітчизняному ринку.

Сервісне обслуговування посудомийних машин PRIME Technics передбачає безкоштовний ремонт впродовж гарантійного терміну, виконаний кваліфікованими майстрами, а також забезпечення сертифікованими запчастинами від виробника та оригінальними комплектуючими.

Майстри СЦ «Прелюдія» здіснюють ремонт посудомийних машин PRIME Technics, як в умовах майстерні, так і вдома у власника.

Щоб залишити заявку на гарантійний ремонт, звертайтеся на Гарячу лінію сервісної служби PRIME Technics за телефоном: 0-800-501-259

Офіційний сервісний центр «Прелюдія» виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки PRIME Technics по всій Україні. Ми використовуємо сертифіковане обладнання та оригінальні комплектуючі виробника.

Що пропонуємо:

  • ремонт холодильників: заміна компресора, плати управління, ущільнювача, усунення витоку і заправка фреоном тощо;
  • ремонт пральних машин: заміна модуля управління, насоса, бака, ущільнювальної гуми тощо;
  • ремонт телевізорів: заміна матриці, блоку живлення, виправлення некоректної роботи ПЗ тощо;
  • ремонт дрібної побутової техніки відповідно до регламенту виробника в оптимальні часові терміни.

Власник будь-якої моделі PRIME Technics може звернутися до нас і отримати консультацію фахівця по телефону, оформити заявку на виклик майстра або самостійно доставити техніку в наш центр.

Майстри нашого СЦ виявлять всі неполадки побутових приладів PRIME Technics і усунуть їх всього за кілька днів. Термін виконання залежить від обсягу ремонту. Якщо з якої-небудь причини необхідна деталь відсутня на складі, ми замовимо її у виробника в найкоротші терміни. Статус ремонту можна відстежити на сайті або за телефонами СЦ.

Сервісний центр «Прелюдія» гарантує максимально швидкий і якісний ремонт вашої техніки ТМ PRIME Technics.

Шановні власники техніки торгової марки Gefest! Раді вам повідомити, що починаючи з 1.08.2018 р. наш сервісний центр "Прелюдія" являється єдиним авторизованим сервісним центром по ремонту техніки торгової марки Gefest.

Залишити заявку на виклик майстра або замовити оригінальні запчастини та комплектуючі можна за безкоштовним номером гарячої лінії 0-800-50-12-59.

Мережа сервісних центрів по ремонту та обслуговуванню техніки Gefest представлена по всій території України, що дає нам можливість виконати ремонт вашого виробу швидко та якісно. По всіх питаннях можна телефонувати за номером гарячої лінії, вказаним вище.

Шановні клієнти сервісного центру “Прелюдія”! Звертаємо вашу увагу на зміну гарантійних термінів обслуговування техніки торгової марки Whirlpool. Термін гарантійного обслуговування відтепер складає 12 місяців.

При зверненні в сервісний центр, уважно ознайомтеся з умовами гарантійного талону.

Шановні клієнти сервісного центру “Прелюдія”, для того, щоб не виникало непорозумінь в обслуговуванні вашого інструменту, нижче, ви знайдете інформацію про сертифіковані інтернет магазини з продажу оригінального інструмента.

Сертифіковані інтернет магазини – це інтернет магазини, що є партнерами ТОВ «Макіта Україна» і реалізують оригінальний інструмент, який супроводжується гарантійним талоном виробника. Після реєстрації інструмента Makita на сайті Ви отримаєте 3 роки гарантії. Купуючи інструмент Makita у сертифікованих інтернет магазинах Ви захищаєте себе від підробної продукції та будете забезпечені гарантійним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах Makita.

Список сертифікованих інтернет магазинів:

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний