Шановні власники холодильників PRIME Technics, нагадуємо , що у вас є чудова можливість продовжити термін гарантії вашого виробу. Зареєструйте свій холодильник протягом трьох місяців з дня покупки на офіційному сайті компанії та отримайте другий рік повного гарантійного обслуговування.

Важливо! Обов'язково зберігайте чек та заповнений гарталон на протязі всього гарантійного терміну.

Шановні власники техніки торгової марки Gefest! Раді вам повідомити, що починаючи з 1.08.2018 р. наш сервісний центр "Прелюдія" являється єдиним авторизованим сервісним центром по ремонту техніки торгової марки Gefest.

Залишити заявку на виклик майстра або замовити оригінальні запчастини та комплектуючі можна за безкоштовним номером гарячої лінії 0-800-50-12-59.

Мережа сервісних центрів по ремонту та обслуговуванню техніки Gefest представлена по всій території України, що дає нам можливість виконати ремонт вашого виробу швидко та якісно. По всіх питаннях можна телефонувати за номером гарячої лінії, вказаним вище.

Шановні клієнти сервісного центру “Прелюдія”! Звертаємо вашу увагу на зміну гарантійних термінів обслуговування техніки торгової марки Whirlpool. Термін гарантійного обслуговування відтепер складає 12 місяців.

При зверненні в сервісний центр, уважно ознайомтеся з умовами гарантійного талону.

Шановні клієнти сервісного центру “Прелюдія”, для того, щоб не виникало непорозумінь в обслуговуванні вашого інструменту, нижче, ви знайдете інформацію про сертифіковані інтернет магазини з продажу оригінального інструмента.

Сертифіковані інтернет магазини – це інтернет магазини, що є партнерами ТОВ «Макіта Україна» і реалізують оригінальний інструмент, який супроводжується гарантійним талоном виробника. Після реєстрації інструмента Makita на сайті Ви отримаєте 3 роки гарантії. Купуючи інструмент Makita у сертифікованих інтернет магазинах Ви захищаєте себе від підробної продукції та будете забезпечені гарантійним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах Makita.

Список сертифікованих інтернет магазинів:

Раді повідомити, що сервісний центр «Прелюдія» заключив договір, який підтверджує, що сервіс є авторизованим сервісним центром по обслуговуванню електричних водонагрівачів виробництва компанії «МАККОН»» на території Хмельницької області. Обслуговуванню підлягають водонагрівачі під торговою маркою WILLER.

Адреса

м. Хмельницький

проспект Миру, 62а

Контактні телефони

(0382) 70-13-54

(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний