Сервісний-центр "Прелюдія" з м.Хмельницький надає в смт.Смотрич весь комплекс послуг з ремонту та обслуговування великої та дрібної побутової техніки: встановлення, підключення, сервісне обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт побутової техніки всіх популярних брендів. Наш сервіс-центр авторизований і має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, DEX, Pyramida, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, Stinol, Gorenje, AEG, Electron, Zanussi, ASUS , Bosch. У будь-яких випадках, коли потрібне підключення чи ремонт газових або електричних плит, пральних або посудомийних машин, звертайтеся в наш сервісний центр. Наші майстри швидко і якісно встановлять кондиціонер, водонагрівач, вбудовану техніку і налаштують канали телевізора. Якщо потрібна діагностика та терміновий ремонт ноутбука або заміна компресора в холодильнику в Смотричі у вдома у клієнта — телефонуйте нам, залишайте заявку і фахівці сервісного центру "Прелюдія" візьмуть вирішення проблем з вашою технікою на себе. У вашій присутності проведуть діагностику і усунуть несправність, а при необхідності більш складного ремонту — доставлять техніку в сервіс нашим транспортом. Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям смт.Смотрич уважне обслуговування, доступні ціни та гарантує відповідальне виконання ремонту, висока якість і оригінальність запасних частин і комплектуючих, безпеку подальшої експлуатації техніки. Сервіс-центр "Прелюдія" найкращий в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики і ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими та запчастинами. Наші майстри — фахівці високої кваліфікації, яким із спокійною душею можна довірити найскладнішу техніку. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний