Авторизований сервісний центр "Прелюдія" в місті Хмельницькому пропонує ремонт усіх видів побутової техніки в Шепетівці. А також послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Потрібен терміновий ремонт пральної машини або кавоварки в м.Шепетівка або населених пунктах району? Обігрівач і бойлер потребують в налаштуванні і профілактиці? Дзвоніть нам, щоб залишити заявку, і фахівці СЦ "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу.

У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність. І неважливо, в якій з торгових мереж був куплений побутовий прилад. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування побутової техніки торгових марок Beko, Samsung, LG, Zanussi, ASUS, Bosch, Indesit, Gorenje, Ariston, Snaige, Whirlpool, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron.

Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям Шепетівки помірні ціни, якісний сервіс і уважне обслуговування. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та матеріали. "Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - висококласні професіонали. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний