Авторизований сервіс-центр "Прелюдія" (м. Хмельницький) пропонує мешканцям м.Сатанів та найближчих сіл послуги з сервісного обслуговування, встановлення, підключення, гарантійному та негарантійної ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно встановлять плиту, підключать пральну або посудомийну машину, полагодять побутову техніку будь-яких напрямів. Якщо вам знадобиться настроювання телевізора в Сатанові і околицях, якщо кухонні прилади на зразок комбайна або мікрохвильової печі потребують термінового ремонту - телефонуйте нам, щоб залишити заявку, і фахівці сервісного центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони усунуть несправність або проведуть перевірочну діагностику. При цьому не побоюйтеся проблем через те, в який з торгових мереж був куплений побутовий прилад, адже наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки марок Zanussi, ASUS, Electrolux, Cata, Атлант, Beko, Samsung, Gorenje, Ariston, Supra , LG, Zelmer, DEX, Pyramida, Bosch, Indesit, Stinol, AEG, Electron, Snaige, Whirlpool. Сервісний центр "Прелюдія" пропонує жителям Сатанова уважне обслуговування за помірними цінами. Гарантію якості виконаних нашими представниками робіт, оригінальних запчастин і матеріалів, безпеки подальшої експлуатації підтверджують наші численні клієнти. "Прелюдія" - кращий сервісний центр в Хмельницькій області за рівнем оснащеності обладнанням, якості матеріально-технічної бази, ремонту та забезпеченості оригінальними комплектуючими. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний