Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому пропонує всі види ремонту побутової техніки в Новій Ушиці і надає жителям району послуги з установки, підключення, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутових приладів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Фахівці сервіс-центру підключать посудомийну і пральну машину, газову або електричну плиту. Здійснять вдома у замовника діагностику LED-телевізора і усунуть несправності. Якщо ваш за ремонт холодильника в Новій Ушиці ніхто не береться - телефонуйте нам.

У якій би торгової мережі ви не купили побутовий прилад, але якщо він зламався, залишайте заявку і фахівці сервіс-центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch .

СЦ "Прелюдія" пропонує жителям м. Нова Ушиця і прилеглих сіл кваліфікований ремонт, небайдужий сервіс та приємні ціни. Краща матеріальна база в області дозволяє нам гарантувати клієнтам надійну і безпечну експлуатацію, якість оригінальних запчастин і матеріалів. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний