Кваліфікований і надійний ремонт побутової техніки в м.Нетішин пропонує авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому. Ми надаємо послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Якщо у вас зламався холодильник у Нетішині, телефонуйте нам, залишайте заявку і вам допоможуть фахівці СЦ "Прелюдія". У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність. І неважливо, в якій торговельній мережі куплений побутовий прилад.

Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch . СЦ "Прелюдія" пропонує жителям Нетішина уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

СЦ "Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний