Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, пропонує в Меджибожі послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки провідних виробників. За попередньою заявкою фахівці сервіс-центру встановлять будь-яку велику побутову техніку, проведуть терміновий ремонт холодильника або телевізора в м. Меджибіж, підключать кондиціонер і водонагрівач. Зателефонуйте нам і чекайте майстрів. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність.

Ми ремонтуємо будь-яку побутову техніку і електроніку. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Cata, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Атлант, DEX, Zelmer, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch. Сервісний центр "Прелюдія" пропонує жителям Меджибожа  та найближчих сіл уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

Сервіс-центр "Прелюдія" - має кращу матеріально-технічною базою і повністю оснащений обладнанням для діагностики та ремонту і забезпечений оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний