Якщо вам потрібен ремонт побутової техніки в Летичеві та Летичевському районі, вам допоможе авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому. Ми пропонуємо жителям м.Летичів послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняних та зарубіжних брендів. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну і посудомийну машини, газову або електричну плиту, встановлять кондиціонер і водонагрівач. Терміновий ремонт холодильника або телевізора в Летичеві - це наше завдання. Дзвоніть нам, залишайте заявку і фахівці сервіс-центру "Прелюдія" у вашій присутності проведуть діагностику і усунуть несправність. У якій би торгової мережі не був куплений побутовий прилад, ми візьмемося за його ремонт.

Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Pyramida, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, AEG, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Stinol, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch . Наш сервісний центр забезпечує жителям Летичева та району якісний ремонт і сервіс за доступними цінами і гарантує якість робіт, що комплектують і безпечну експлуатацію.

Сервіс-центр "Прелюдія" краще за всіх в області оснащений обладнанням для діагностики та ремонту і забезпечений оригінальними і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний