Авторизований сервісний центр "Прелюдія" надає в м.Красилові і Красилівському районі послуги з установки, підключення, сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Потрібен терміновий ремонт холодильника або телевізора в Красилові та населених пунктах району? Бойлер і кондиціонер потребують профілактики? Дзвоніть нам, залишайте заявку і фахівці СЦ "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони проведуть діагностику та усунуть несправність. І неважливо в якій торговельній мережі куплений побутовий прилад.

Наш сервісний центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch.

СЦ "Прелюдія" пропонує жителям Красилова та району уважне обслуговування, помірні ціни та гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів. СЦ "Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний