Авторизований сервісний центр "Прелюдія" пропонує жителям м.Хмельницького якісний ремонт, установку, підключення, гарантійне та сервісне обслуговування побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Звертайтеся до нас, якщо потрібно підключити пральну машину, газову або електричну плиту, якщо треба вмонтувати в інтер'єр кухонну техніку або налагодити бойлер. Вам потрібен терміновий ремонт телевізора в Хмельницькому? Зламався холодильник? Водонагрівач потребує налаштування і профілактики? Дзвоніть нам, залишайте заявку і фахівці сервіс-центру "Прелюдія" вам допоможуть. Ми можемо провести діагностику і усунути неполадки як в умовах сервіс-центру, так і у вас вдома, у вашій присутності.

Сервіс-центр "Прелюдія" сертифікований на обслуговування техніки Gorenje, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Electron, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch. Ми пропонуємо нашим клієнтам в Хмельницькому уважне обслуговування, помірні ціни та гарантуємо правильність робіт, виконаних нашими майстрами, безпека експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

Сервісний центр "Прелюдія" - найкращий в області за рівнем матеріально-технічного забезпечення. У нас найкраща оснащеність обладнанням для діагностики і ремонту. Наші майстри в повній мірі забезпечені оригінальними комплектуючими і запчастинами для ремонту. Ви довіряєте свою техніку професіоналам високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

то ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний