Авторизований сервісний центр "Прелюдія" , розташований в Хмельницькому, пропонує жителям Кам'янця-Подільського та району послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного ремонту та післягарантійному обслуговуванню побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Професіонали сервіс-центру допоможуть підключити посудомийну і пральну машини, встановлять водонагрівач, витяжку або кондиціонер, газову або електричну плиту. Якщо потрібен терміновий ремонт холодильника або телевізора в Кам'янці-Подільському та населених пунктах району, телефонуйте нам, залишайте заявку і майстри СЦ "Прелюдія" вам допоможуть. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність.

Наш сервісний центр має сертифікати на обслуговування техніки Атлант, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch .

Ми пропонуємо жителям Кам'янця-Подільського та району уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів. У нашого сервіс-центру "Прелюдія" - краща матеріально-технічна база, що дозволяє ремонтувати побутову техніку будь-якої складності. Наші фахівці забезпечені обладнанням для діагностики та ремонту і оригінальними комплектуючими і запчастинами. Майстри, яким ви довіряєте свою техніку, звертаючись в сервіс-центр "Прелюдія" - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб наш досвід був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

то ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний