Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, надає в м.Ізяслав послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування та ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Спеціалісти сервісного центру допоможуть вам з підключенням великої побутової техніки, встановлять посудомийну і пральну машини.

Якщо потрібен терміновий ремонт холодильника в Ізяславі, якщо потрібно налагодити котел опалення та налаштувати телевізор - телефонуйте нам, залишайте заявку і фахівці сервіс центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. Діагностику та нескладний ремонт майстри зроблять у вас вдома, у вашій присутності, для більш складного ремонту техніку заберуть у майстерню. Наш сервіс-центр сертифікований на обслуговування техніки Zanussi, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Stinol, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, AEG, Electron, ASUS, Bosch.

Сервісний центр "Прелюдія" гарантує якісний ремонт побутової техніки в Ізяславі, уважне сервіс за доступними цінами і гарантує якість робіт, запчастин і безпеку експлуатації. У нас найкраща матеріально-технічна база для діагностики і ремонту будь-якої побутової техніки. Довіряючи свою техніку нас, ви віддаєте її в руки професіоналів високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний