Авторизований сервісний центр "Прелюдія, розташований в Хмельницькому, пропонує в с.Гaннопіль та навколишніх селах послуги з установки, підключення, сервісного обслуговування, гарантійного і післягарантійному ремонту побутової техніки усіх відомих брендів. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Cata, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Атлант, DEX, Zelmer, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch.. Для ремонту холодильника, пралки, пилососа та іншої техніки тепер не потрібно везти їх до обласного центру. Наші майстри самі приїдуть до вас. Для цього достатньо попередньо залишити заявку на нашому сайті і домовитися про дату візиту майстра. Нескладні несправності пилососів, кухонних комбайнів, м'ясорубок та іншої техніки майстер усуне на місці, а якщо буде потрібен більш складний ремонт, наприклад, заміна компресора холодильника або бака пральної машини, техніка буде доставлена в сервіс-центр нашим транспортом. У нас найкраща в області матеріально-технічна база, наші майстерні оснащені найкращим обладнанням для діагностики і ремонту та повністю забезпечені оригінальними запчастинами та комплектуючими. Досвід і кваліфікація наших майстрів можуть служити гарантією уважного і відповідального ставлення до клієнта і високої якості ремонтів.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний