Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, надає в Дунаївцях та районі послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Якщо потрібно терміновий ремонт пилососа або телевізора в Дунаївцях і навколишніх населених пунктах району, або бойлер і кондиціонер потребують налаштування та профілактиці - телефонуйте нам, залишайте заявку і фахівці сервісного центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність - незалежно від того, в якій торговельній мережі куплений побутовий прилад.

Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, DEX, Pyramida, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, Stinol, Gorenje, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch . Наш сервіс-центр пропонує жителям Дунаєвець і району уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

Сервіс-центр "Прелюдія" - найкращий в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. У нас працюють професіонали високого класу, і ви можете не боятися, довіряючи їм свою техніку. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний