Що робити, якщо потрібний ремонт побутової техніки в Чорному Острові? Звичайно, звертатися в сервіс-центр "Прелюдія"! . Наші майстри швидко і якісно проведуть установку, підключення, гарантійний та післягарантійний ремонт вдома у клієнта вбудовуваної побутової техніки, кондиціонерів, водонагрівачів, виконають ремонт великої та дрібної побутової техніки та домашньої електроніки з доставкою в стаціонарну майстерню транспортом сервіс-центру. Тут же можна купити запчастини та комплектуючі для техніки десятків популярних брендів. СЦ "Прелюдія - авторизований на обслуговування техніки Electron, Gorenje, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch. Сервісний центр "Прелюдія" гарантує жителям Чорного Острова і швидкий і надійний ремонт будь-якої побутової техніки, сервісне обслуговування, мінімально можливі терміни ремонту, доступні ціни та якість оригінальних запчастин і матеріалів. У нас можна замовити ремонт великої побутової техніки на дому, без необхідності транспортування її в обласний центр.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний