Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, здійснює в Чемерівцях послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва провідних торгових марок. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і надійно підключать посудомийну і пральну машину, мікрохвильову піч відремонтують, встановлять вбудовану техніку, водонагрівач і кондиціонер.

Якщо у вас зламався телевізор або потрібен терміновий ремонт холодильника в г.Чемерівці або навколишніх селах, дзвоніть нам і залишайте заявку. Спеціалісти сервісного центру "Прелюдія" у вашій присутності проведуть діагностику і усунуть несправність. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Pyramida, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Electron, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch.

Сервісний центр "Прелюдія" гарантує в Чемерівці висококласний ремонт, уважний сервіс і доступні ціни. Наш сервіс-центр - кращий за оснащеністю обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості запчастинами. Довірте техніку професіоналам. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний