Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, проводить ремонт побутової техніки в Білогір'ї. Ми пропонуємо послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Професіонали сервіс-центру у вашій присутності проведуть діагностику великої побутової техніки, встановлять електроплити, витяжку, кондиціонер, полагодять фен, праску та інші електропобутові прилади. Терміновий ремонт телевізора і холодильника в Білогір'ї вам забезпечить сервіс-центр "Прелюдія". Дзвоніть нам, залишайте заявку, і наші фахівці прийдуть вам на допомогу. І неважливо, в якій торговій мережі ви купили побутовий прилад. Ми полагодимо все. Наш сервіс-центр сертифікований з обслуговування побутової техніки марок Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch.

Сервісний центр "Прелюдія" пропонує мешканцям пмт. Білогір'я ремонт бутової техніки за доступними цінами і гарантує якість робіт і оригінальних запчастин.

Сервісний центр "Прелюдія" володіє гідною матеріальною базою, майстри забезпечені професійним обладнанням для діагностики та ремонту, використовуються оригінальні комплектуючі та запчастини. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

то ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний