Шукаєте можливість відремонтувати побутову техніку в Антонінах? Не треба для цього їхати в обласний центр. Сервіс сам приїде до вас! Сервісний-центр "Прелюдія" з м.Хмельницький завжди прийде на виручку, якщо потрібний ремонт побутової техніки в Антонінах або навколишніх селах. Наші фахівці допоможуть в установці і підключенні нової пральної машини, зроблять заміну компресора холодильника, виконають гарантійний ремонт, здійснять постгарантійне обслуговування, проведуть діагностику та профілактику будь-якої кухонної та домашньої техніки. Сервіс-центр сертифікований і має авторизацію на гарантійне обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS , Bosch. У вас зламалася посудомийка? Морозилка не морози, а праска не нагрівається? Зверніться до сервісного-центр "Прелюдія" і переконайтеся самі в якості наших робіт, широких можливостях і високій майстерності наших фахівців, чий професіоналізм дозволяє швидко, якісно і відповідально виконувати ремонти побуттехніки будь-якої складності, використовуючи тільки оригінальні запасні частини та комплектуючі.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний