Авторизований сервісний центр "Прелюдія" (м. Хмельницький) працює в Віньківцях і районі в сфері послуг по установці, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну машину, газову або електричну плиту, встановлять вбудовану техніку і посудомийну машину. Потрібен терміновий ремонт холодильника або витяжки в Віньківцях? Посудомийна машина або плита потребують в налаштуванні і профілактиці? Дзвоніть нам, залишайте заявку і фахівці сервіс-центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність. І неважливо, в якій торговельній мережі куплений побутовий прилад, тому що наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Samsung, LG, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, AEG, Pyramida, Stinol, Zanussi, ASUS, Bosch, Electron.

СЦ "Прелюдія" пропонує жителям у Віньківцях професійний ремонт і уважний сервіс за доступними цінами і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, а також безпеку експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

Сервісний центр "Прелюдія" - найкращий в області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

то ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний