Догляд за ЖК телевізором

При правильному догляді за рідкокристалічним телевізором необхідно слідувати порадам технічної документації, що пояснюють такі правила:

  • обов'язково вимикайте телевізор після шести годин безперервної роботи;
  • стежте за яскравістю зображення; якщо помітите, що знизилася яскравість, необхідно змінити лампу підсвічування;
  • бережіть екран телевізора від ударів; часто вимикати телевізор теж немає необхідності, проміжок між включенням-виключенням може становити п'ятнадцять секунд.

Якими б простими не здавалися дані вимоги з експлуатації, не у всіх, виходить їх дотримуватися. Але не варто забувати, що правильне поводження з побутовою технікою зменшить ризик поломки і збільшить термін експлуатації речі.  Навряд чи хто-небудь зважитися мити екран водою і милом, парфумерія та алкоголь теж не підійдуть для цієї мети. Добре очищати монітор телевізора багаторазовими серветками з мікрофібри. Вона непогано очищає пил, жирові забруднення, усуває плями від пальців рук. Застосовувати її можна як у злегка зволоженому так і в сухому вигляді із спеціальним миючим складом.

Часто виникають питання по догляду за монітором і корпусом РК телевізора. Для того щоб очистити корпус монітора використовується суха або злегка волога тканина з м'якими очисниками. Парфумерія та розчинники не використовуються для цієї мети. У комп'ютерних салонах і магазинах побутової техніки можна придбати серветки для чищення та  спеціальні спреї. Речовини, що містяться в очищувачі не зашкодять захисному шару екрана, не залишать потьоків і розводів і мають гарні антистатичні властивості.

Різниця між LED і LCD телевізорами

В даний час клієнти магазинів електроніки задаються питанням - у чому ж різниця між LCD-телевізорами і  LED-телевізорами? Розглянемо, чим же відрізняється нова технологія.

Для всіх рідкокристалічних екранів необхідне заднє підсвічування. Виходячи з назви, рідкокристалічний дисплей - це здавлена ​​між платами рідина, яка змінюється під дією електроструму. Чорно-білі LCD-телевізори існують порівняно давно, але в нещодавно з'явившихся кольорових рідкокристалічних дисплеях використовується аналогічна технологія. Полягає вона в підсвічуванні задній панелі, через невипромінювання власного світла. Існують два методи заднього освітлення в ЖК-телевізорів: флюоресцентна лампа з холодним катодом (CCFL) і світлодіодний індикатор (LED).

Існують інші методи, але вони використовуються вкрай рідко. Для LCD-телевізорів характерне підсвічування з використанням флюоресцентної лампи з холодним катодом, що складається з електронно-променевих трубок, розташованих по горизонталі уздовж екрану.

Технологію заднього підсвічування із світлодіодним індикатором (LED) почали використовувати з 2004 року, але все ж вона зустрічається рне часто. Існують різні способи використання даної технології, але принцип однаковий — екран висвітлює величезна кількість колб світлодіодного індикатора. Різниця лише в їх розташуванні — пряме або бічне. Перевага прямого освітлення в тому, що за рахунок виключення певних індикаторів збільшується число відтінків чорного на елементах зображення. Завдяки цьому збільшується рівень контрасту.

Лідером виробництва технології світлодіодного індикатора прямого освітленням є LG. Бічне освітлення має свою перевагу. Індикатори розташовані не на задній частині, а на бічній, що дозволяє зробити екран на диво тонким. При цьому зображення може злегка погіршуватися, т.к.некоторие ділянки екрану висвітлити неможливо при невдалому розподілі освітлення. Світлодіодні індикатори можуть бути білі або різнокольорові. Різнобарвні індикатори використовують три світлодіоди - червоний, зелений і синій, що дозволяє одержати більш широкий спектр кольорів.

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний