Сьогодні навіть важко представити обробні роботи, без використання шуруповерта, звичайно можна поставити насадку для шурупів на дриль, але це буде лише незручна подібність шурупокрута.

Одразу скажемо, що сьогодні на ринку є досить багато недорогих шурупокрутів і іноді вони цілком виправдовують себе, наприклад для виконання якихось разових робіт. Але звичайно термін служби таких пристроїв прямо пропорційний їхній ціні, також у них відсутні деякі функції, незамінні для професійної роботи. Отже, при виборі шуруповерта, в першу чергу необхідно визначитися для чого він потрібний і з якою інтенсивністю Ви його використовуватимете. При виборі професійного інструменту звичайно варто зупинитися на марках, що добре зарекомендували себе, таких як Bosch, Makita.

Аккумуляторна батарея

Можна сказати найголовніша частина шуруповерта це акумуляторна батарея. Основні характеристики батареї - напруга у вольтах(V) і місткість в ампер-годинах(Ah). Якщо говорити просто, то від напруги акумулятора залежить потужність шуруповерта, а від місткості акумулятора залежить час який зможе працювати шуруповерт на одній зарядці. Для професійного використання підійде акумуляторна батарея від 12 V і з місткістю від 1,3 Ah. Дуже зручно мати два акумулятори для шуруповерта, тобто поки один заряджається, працюємо іншим. Варто додати, що найкраще використовувати акумулятор до повної розрядки і тільки тоді ставити його на заряджання і знімати тільки після повної зарядки - це значно продовжить термін служби акумуляторної батареї.

Швидкість

Найоптимальніший варіант - це двошвидкісні шуруповерты. Маленьку швидкість і відповідно велику потужність, використовуємо для закручування шурупів, а підвищену швидкість використовуємо коли свердлимо

Відсутність інерції

Просто незамінна функція, яка як правило відсутня в дешевих шуруповертах. Тобто після відпуску кнопки шуруповерт зупиняється як укопаний. І у вимкненому режимі не провертається, що дозволяє зручно міняти насадки.

Крутний момент

Іноді необхідна функція встановлення ступенів обертового моменту. Тобто автоматична зупинка шуруповерта досягши певного моменту затягування шурупа, що дозволяє не втоплювати шуруп занадто глибоко.

Догляд за шурупкрутом

Загалом ніякого особливого догляду шурупокрут не потребує. Сучасні моделі досить міцні і з легкістю витримують падіння з висоти пару метрів. Патрон необхідно періодично чистити і змащувати, не допускайте попадання в патрон і в сам шуруповерт вологи, піску і сміття. Стежте, что-бы шуруповерт не перевантажувався, якщо відчуваєте, що шуруповерт не тягне, перемкніться на нижчу швидкість або скористайтеся потужнішим інструментом. Як продовжити життя акумулятору, ми вже сказали вище, вдалої Вам роботи.

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний