Якщо вам потрібен ремонт холодильника в Ярмолинцях, авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, допоможе вам у цьому. Ми пропонуємо послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Зателефонуйте нам, залиште заявку, і досвідчені фахівці сервіс-центру оперативно проведуть діагностику і відремонтують вашу пральну машину або кухонну плиту, встановлять кондиціонер і посудомийку, допоможуть з налаштуванням і профілактикою будь-якого побутового приладу.

Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch . Сервісний центр "Прелюдія" пропонує в Ярмолинцях уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує безпечну експлуатацію та якість робіт і запчастин.

Сервіс-центр "Прелюдія" - кращий сервісний центр в області по оснащеності устаткуванням для діагностики і ремонту та забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Довірте свою техніку професіоналам. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний