Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в місті Хмельницькому, надає в Старій Синяві та районі різноманітні послуги з обслуговування, гарантійного та внегарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри з "Прелюдії" швидко і надійно підключать обігрівач, DVD-плеєр, встановлять витяжку, пральну машину і бойлер. Якщо ви потребуєте термінового ремонту побутової техніки - від холодильника до кавомолки в Старій Синяві або населених пунктах району, або в налаштуванні значних приладів на зразок посудомийної машини - телефонуйте нам, щоб залишити заявку, і фахівці нашого сервіс-центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть несправність.

Не важливо, де і в якій торговій мережі ви придбали побутовий прилад - наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Gorenje, Samsung, LG, Ariston, Zanussi, Indesit, ASUS, Bosch, Snaige, Electrolux, Zelmer, Whirlpool, Supra , DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Cata, Атлант, Electron. Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям Старої Синяви і районних пунктів уважне обслуговування, помірні ціни. Ми гарантуємо правильність виконаних робіт, безпека експлуатації в майбутньому, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

"Прелюдія" - кращий сервісний центр в Хмельницькій області за рівнем матеріально-технічної бази, оснащеності обладнанням для ремонту та діагностики і забезпеченості оригінальними запчастинами та комплектуючими. Наші фахівці, яким свою техніку довіряють жителі всієї області - висококласні професіонали. Про проблеми сучасної і давно використовуваної техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших працівників було вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний