Авторизований сервіс-центр "Прелюдія" (м. Хмельницький) пропонує в місті Славута та Славутському районі послуги з установки, сервісного обслуговування, підключення, гарантійного і післягарантійного ремонта побутової техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Наші кваліфіковані майстри швидко і якісно налаштують ваш телевізор, підключать DVD-плеєр, полагодять дрібну й велику побутову техніку. Якщо вам знадобиться терміновий ремонт електричної плити в Славуті й околицях, якщо пилосос або пароварка, інші кухонні прилади потребують налаштування та профілактиці — телефонуйте нам, щоб залишити заявку, і фахівці сервісного центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу.

У вашій присутності вони усунуть несправність або проведуть перевірочну діагностику — і неважливо, в якій з торгових мереж був куплений побутовий прилад, адже наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Zanussi, ASUS, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Beko, Samsung, LG, Zelmer, DEX, Pyramida, Bosch, Indesit, Stinol, AEG, Electron, Snaige, Whirlpool. Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям Славути та районних населених пунктів помірні ціни разом з уважним обслуговуванням. Гарантуємо правильність виконаних нашими представниками робіт, безпеку подальшої експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

"Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем оснащеності обладнанням, матеріально-технічної бази та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали вищого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний