Вам потрібен швидкий і якісний ремонт побутової техніки в Грицеві? Тепер не обов'язково їхати в Хмельницький! Якщо потрібен ремонт холодильника в смт. Гриців або будь-якої іншої техніки, майстри авторизованого сервісного центру "Прелюдія" приїдуть до вас самі! Наш АСЦ пропонує якісну установку, підключення побутової техніки в Грицеві вдома у клієнта, виконує гарантійний та післягарантійний ремонт кухонного та домашньої техніки: пральних і посудомийних машин, газових плит, електричних плит, холодильників і дрібної побутової техніки в смт. Гриців та навколишніх селах. Сервісний центр "Прелюдія" авторизований на офіційне обслуговування техніки Electron, Gorenje, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch . Нашим клієнтам ми забезпечуємо швидкий і надійний ремонт будь-якої побутової техніки в смт. Гриців, сервісне обслуговування, доступні ціни та якість оригінальних запчастин і матеріалів. У нас можна замовити ремонт великої побутової техніки на дому, без необхідності транспортування її в обласний центр. Ми гарантуємо високу якість ремонту, мінімально можливі терміни, оригінальні запчастини та комплектуючі, помірні ціни і гарантію на відремонтовану техніку.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний