Сервісний центр "Прелюдія", що знаходиться в Хмельницькому, здійснює в Деражні та Деражнянському районі послуги з установки, підключенню, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва торгових марок Beko, Snaige, DEX, Pyramida, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, Stinol, Gorenje, AEG, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch. Фахівці сервіс-центру допоможуть вам з підключенням і налагодженням пральних машин, холодильників, кухонних плит. встановлять кондиціонер і посудомийну машину.

Якщо у вас зламався пилосос або потрібно терміновий ремонт холодильника або телевізора в Деражні та селах району — телефонуйте до нас, залишайте заявку і фахівці сервісного центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони проведуть діагностику і усунуть неполадки — незалежно від того, в якій торговельній мережі куплена техніка. Наш сервіс-центр сертифікований на обслуговування побутової техніки провідних торгових марок.

Сервісний центр "Прелюдія" гарантує жителям Деражні доступні ціни, якісне обслуговування безпечну експлуатацію, якість робіт і оригінальних запчастин і матеріалів. У сервіс-центру "Прелюдія" є все для висококласного ремонту: оснащеність обладнанням для діагностики та усунення неполадок і забезпеченість оригінальними комплектуючими і запчастинами. У нас працюють професіонали високого класу, і ви можете не боятися, довіряючи їм свою техніку. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний