Хто допоможе, якщо потрібен ремонт побутової техніки в Базалії? Без сумніву - сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому. Ми пропонуємо жителям Базалії послуги з установки, підключення, сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту побутової техніки вітчизняних та зарубіжних брендів. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно підключать пральну і посудомийну машини, газову або електричну плиту, встановлять кондиціонер і водонагрівач. Ремонт холодильника, заміна компресора в Базалії не проблема, якщо зателефонуєте нам і залишите заявку. Умілі майстри проведуть діагностику та усунуть у вашій присутності дрібні неполадки або транспортують техніку в сервіс, якщо потрібен складний ремонт. Наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Pyramida, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Gorenje, Ariston, Supra, AEG, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Stinol, Electron, Zanussi, ASUS, Bosch. Професійність наших майстрів, міцна матеріально-технічна база сервіс-центру "Прелюдія" і забезпеченість оригінальними запчастинами - запорука уважного ставлення до проблем клієнтів, гарантія якісного ремонту та сервісу за доступними цінами і безпечної експлуатації відремонтованої техніки. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і пропонуємо скористатися нашим досвідом.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний