Швидкий та якісний ремонт побутової техніки у с.Вовковинці пропонує мешканцям авторизований сервісний центр "Прелюдія" з Хмельницького. Наші майстри професіонали у всьому, що стосується встановлення, підключення, сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту імпортної та вітчизняної побутової техніки. Наш сервіс-центр має сертифікати та авторизований на обслуговування техніки Electron, Gorenje, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch . Сервісний центр "Прелюдія" гарантує жителям Вовковинець швидкий і надійний ремонт будь-якої побутової техніки, сервісне обслуговування, доступні ціни та якість оригінальних запчастин і матеріалів.Професіонали сервіс-центру забезпечать терміновий ремонт холодильника у Вовковинцях, налагодять кондиціонер та водонагрівач, що потребують налаштування. Проведуть діагностику і дрібний ремонт телевізора, мікрохвильовки, міксера, праски вдома у замовника. Якщо у жителів с.Вовковинці виникне потреба заміни компресора холодильника, ми доставимо його в сервіс-центр нашим транспортом. У якій би торгової мережі ви не купили електроприлад, якщо він потребує ремонту, телефонуйте нам, залишайте заявку і чекайте майстрів із сервісного центру "Прелюдія". Ми - найкращі в області за рівнем оснащеності обладнанням для діагностики та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали високого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і пропонуємо скористатися нашим досвідом.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний