Авторизований сервісний центр "Прелюдія", розташований в Хмельницькому, надає в місті Волочиськ та Волочиському районі послуги з установки, сервісного обслуговування, підключенню, гарантійному і післягарантійному ремонту побутової техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Кваліфіковані майстри сервіс-центру швидко і якісно налаштують телевізор, підключать посудомийну машину, полагодять дрібну побутову техніку. Куди бігти,, якщо вам знадобився терміновий ремонт пилососа в Волочиську або холодильника в навколишніх населених пунктах району, якщо обігрівач і бойлер потребують налаштування та профілактики?

Дзвоніть нам, щоб залишити заявку, і фахівці сервісного центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу. У вашій присутності вони усунуть несправність або проведуть перевірочну діагностику. Неважливо, в якій із торгових мереж був куплений побутовий прилад наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки Beko, Samsung, LG, Zanussi, ASUS, Gorenje, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Bosch , Indesit, Stinol, AEG, Electron, Snaige, Whirlpool. Сервіс-центр "Прелюдія" пропонує жителям Волочиська та районних населених пунктів уважне обслуговування та помірні ціни. Ми гарантуємо правильність виконаних нашими представниками робіт, безпеку подальшої експлуатації, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

"Прелюдія" - кращий сервісний центр в області за рівнем оснащеності обладнанням, матеріально-технічної бази та ремонту і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку - професіонали вищого класу. Про проблеми побутової техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО

Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний