Щоб отримати ремонт холодильника у Війтівцях тепер не обов'язково їхати в Хмельницький! Майстри авторизованого сервісного центру "Прелюдія" приїдуть до вас самі! Наш АСЦ пропонує пропонує якісне встановлення, підключення побутової техніки у Війтівцях вдома у клієнта, виконує гарантійний та післягарантійний ремонт кухонної та домашньої техніки: пральних і посудомийних машин, газових плит, електричних плит, холодильників і дрібної побутової техніки в смт. Війтівці та навколишніх селах. Офіційний сервісний центр "Прелюдія" авторизований на виконання гарантійного ремонту техніки таких брендів: Electron, Gorenje, Beko, Snaige, Whirlpool, Samsung, LG, Indesit, Ariston, Supra, Electrolux, Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Zanussi, ASUS, Bosch. Нашим клієнтам ми забезпечуємо швидкий і надійний ремонт побутової техніки у Війтівцях, сервісне обслуговування, доступні ціни та якість оригінальних запчастин і матеріалів. У нас можна замовити ремонт великої побутової техніки на дому, без необхідності транспортування її в обласний центр. Ми гарантуємо високу якість ремонту, мінімально можливі терміни, оригінальні запчастини та комплектуючі, помірні ціни та гарантію на відремонтовану техніку.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний