Авторизований сервісний центр "Прелюдія" з м. Хмельницького надає в Городку та по Городоцькому району послуги з підключення, установки, сервісного обслуговування, гарантійного та постгарантійного ремонту побутової техніки вітчизняного і зарубіжного виробника. Наші майстри швидко і надійно підключать кухонну плиту, водонагрівач, встановлять кондиціонер і витяжку. Як тільки вам потрібно терміновий ремонт холодильника, міксера, соковижималки, миючого пилососа в Городку чи у селах району, або налаштувати складну техніку, наприклад, пральну машину або плиту — телефонуйте нам, щоб залишити заявку, і фахівці нашого сервіс-центру "Прелюдія" прийдуть вам на допомогу.

У вашій присутності вони проведуть діагностику і якісно усунуть несправність. І неважливо, в якій з торгових мереж був куплений побутовий прилад, так як наш сервіс-центр має сертифікати на обслуговування техніки брендів Beko, Zanussi, ASUS, Bosch, Indesit, Gorenje, Samsung, LG, Ariston, Snaige, Whirlpool, Supra, Electrolux , Cata, Атлант, Zelmer, DEX, Pyramida, Stinol, AEG, Electron. Сервісний центр "Прелюдія" пропонує жителям Городка і району уважне обслуговування, помірні ціни і гарантує правильність виконаних його представниками робіт, безпека експлуатації в майбутньому, якість оригінальних запчастин і матеріалів.

"Прелюдія" — найкращий сервісний центр в Хмельницькій області за рівнем матеріально-технічної бази , оснащеності обладнанням для ремонту та діагностики і забезпеченості оригінальними комплектуючими і запчастинами. Наші фахівці, яким ви довірите свою техніку — висококласні професіонали. Про проблеми сучасної і давно використовуваної техніки ми знаємо все і хочемо, щоб досвід наших майстрів був вам корисний.

 

Умови гарантійного та післягарантійного ремонту.

Гарантійний ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну (гарантійний термін вказаний у гарантійному талоні) з вини виробника, ремонт проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Для здійснення гарантійного (безкоштовного) ремонту, споживач повинен виконати деякі кроки, згідно вимог законодавства. Детальніше

Післягарантійний (платний) ремонт. Якщо побутова техніка вийшла з ладу:

  • по закінченню гарантійного терміну;
  • не з вини заводу-виробника,

ремонт здійснюється ПЛАТНО. Детальніше

Адреса

м. Хмельницький

вул. Чорновола, 23

Контактні телефони

(0382) 70-13-54
(067) 349-02-62
(050) 438-34-34

Графік роботи

Пн - Пт:9.00-18.00

Сб:9.00-16.00

Нд:вихідний